Klimatyzacja

Oferujemy montaż klimatyzacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz serwerowniach niezależnie od rodzaju zabudowy. Prace montażowe poprzedza bezpłatna wizyta w miejscu prac instalacyjnych celem wykonania pomiarów i doboru mocy urządzeń oraz funkcji dodatkowych do klimatyzowanej przestrzeni. Prawidłowy dobór mocy urządzeń zapewnia dostarczenie powietrza o odpowiedniej temperaturze i wilgotności tak, aby zapewnić jak najlepsze warunki do pracy i bytowania człowieka w danym pomieszczeniu. Oferujemy jednostki zewnętrzne typu SPLIT i MULTI SPLIT o zróżnicowanych parametrach użytkowych. Używamy jedynie urządzeń renomowanych producentów o sprawdzonej skuteczności i trwałości, co wpływa na wydłużenie żywotności naszych instalacji oraz ich bezawaryjną pracę przez długi czas przekraczający znacznie okres gwarancyjny.

Nasze usługi związane z tym zakresem działalności obejmują także: serwis i czyszczenie klimatyzacji.

MONTAŻ

Prace związane z montażem klimatyzacji obejmują:
– zamocowanie obydwu jednostek (wewnętrznej i zewnętrznej) w uzgodnionym miejscu,
– połączenie jednostek rurami chłodniczymi oraz przewodami elektrycznymi,
– wykonanie odprowadzenia skroplin,
– podpięcie zasilania,
– uruchomienie, regulację i przeszkolenie klienta w obsłudze.

SERWIS/PRZEGLĄD

Serwis klimatyzacji jest zalecany przez producentów urządzeń klimatyzacyjnych co pół roku. I jest to warunkiem utrzymania 24 miesięcznej gwarancji.
Czyszczenie jest jednak zależne od częstotliwości użytkowania oraz środowiska pracy. Zdarza się, że w pomieszczeniach przechodnich tj recepcje czy kontenery budowlane
spełniające rolę biur czy szatni serwis należy wykonywać znacznie częściej.
Bezawaryjne działanie i efektywność pracy zależą od czystości filtrów, parownika, skraplacza czy szczelności instalacji dlatego wszystkie te elementy instalacji klimatyzacji
wraz ze sprawdzeniem drożności układu odprowadzania skroplin podlegają przeglądowi podczas standardowego przeglądu serwisowego.

Polecamy klimatyzatory firm LG, SAMSUNG, GREE, HISENSE, SINCLAIR, PANASONIC