Usługi

DORADZTWO

Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą, a Państwo podczas spotkania dają nam możliwość zapoznania się ze swoimi potrzebami i  oczekiwaniami. Pozwala nam to przygotować optymalne dla Państwa rozwiązanie. A ponieważ budowa wymarzonego domu to często życiowy wydatek, dlatego uważamy iż powinni być Państwo świadomi różnych rozwiązań, korzyści czy wydatków z nimi związanych.

MONTAŻ

Większość prac instalacyjno budowlanych odbywa się w kilku etapach. Konieczne jest mądre zaplanowanie i wykonanie prac montażowych. Podczas pierwszego etapu wykonywane są otwory, przewierty i bruzdy w stropach czy ścianach, montowane są rury, odpływy, przyłącza, podpory i uchwyty. Etap ten zazwyczaj jest wykonywany przed położeniem tynków i dociepleniem ścian i dachów. Konieczne jest wykonanie prób szczelności. Następnie po wykonaniu w budynku prac glazurniczych i dociepleniowych można zamontować urządzenia wykonawcze tj centrale rekuperacyjne, rozdzielacze, pompy ciepła, klimatyzatory itd. Kolejnym etapem będącym zwieńczeniem prac montażowych jest instalacja elementów estetycznych tj kratki wentylacyjne, sterowniki, regulatory itp. Jest to jednocześnie dogodny moment na uruchomienie wszystkich systemów. Na koniec przeprowadzone jest szkolenie z obsługi urządzeń, po czym następuje podpisanie przez obie strony protokołów odbioru wykonanych prac.

SERWIS

Będąc wykonawcą instalacji jesteśmy gwarantem jej poprawnego funkcjonowania. Dlatego zgłoszenie usterki odbywa się bezpośrednio do nas na zasadzie DOOR-TO-DOOR. Wszelkie prace naprawcze prowadzimy na miejscu bez konieczności demontażu. Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Staramy się rozwiązać problemy w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia.